Przejdź do treści

X NIEDZIELA ZWYKŁA

          09.06.2024r.

  1. Dzisiaj/niedziela/ po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu prowadzoną przez młodzież. Szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami.
  2. Zbiórka dla ministrantów i lektorów oraz chętnych do służenia przy ołtarzu we wtorek tj. 11.06.br. o godz. 19.00 w kościele.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.W ciagu tygodnia w kalendarzu liturgicznym wspominamy w czwartek Św. Antoniego z Padwy,a w piątek Bł. Michała Kozala Bp i Męczennika Patrona Diecezji.Spowiedź św. dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców w środę o godz.16.30.Sprzątanie kościoła po wieczornej Mszy św.W czwartek tj. 13.06.przypada kolejna nasza modlitwa różańcowa za przyczyną Matki Bożej z Fatimy. Z racji,iż tego dnia będziemy gościć ks. Bp Krzysztofa Włodarczyka,który przybędzie, aby udzielić sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii, podczas Mszy św. o godz. 18.00nabożeństwo czerwcowe z udziałem kandydatów o godz. 17.30. a  nabożeństwo fatimskie wyjątkowo rozpocznie się  o godz. 20.30.
  3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim,którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało jak również w dzień Najśw. Serca Pana Jezusa i włączyli się we wspólną modlitwę. Za świadectwo wiary niech Pan Bóg każdemu wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
  4. Ponawiamy zaproszenie do wyjazdu autokarowego w ramach pielgrzymki do korzeni diecezji tym razem do Kołobrzegu w dn. 22.06./sobota/Koszt 80 zł.Zapisy w zakrystii.
  5. Ponadto serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary indywidualne od rodzin, które wpłynęły w ostatnim czasie na składce,bądż na konto bankowe parafii.Wszystkich naszych Parafian,Gości,oraz Sympatyków serdecznie pozdrawiamy i życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień.Szczęść Boże.