Przejdź do treści

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

          05.05.24r.

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy radosny dzień I Komunii św. dzieci klas III i dziękujemy za dar Eucharystii.W przyszłą niedzielę tj. 12.05. podczas Mszy św. o godz. 10.00 swoje dziękczynienie będą miały dzieci z klas IV/ w albach/Spowiedź św. dla nich w piątek od godz.17.00.
  2. Nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty czyli przez Biały Tydzień po Mszy św. wieczornej. /z udziałem dzieci klas III/
  3. W piątek od godz. 14.00 odwiedziny chorych z sakramentami św. w domach na wioskach, a w sobotę od godz. 9.00 w mieście.
  4. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu prowadzoną przez młodzież w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  5. Pielgrzymka piesza do Górki Klasztornej dn. 18.05..Wyjście o godz.6.30 z kościoła Św. Wawrzyńca.Wyjazd dla młodzieży na Lednicę w dn. 01.06.Koszt 70 zł. Zapisy i szczegóły u ks. Bartka.Stowarzyszenie Wspierania Powołań przy parafii Św. Wawrzyńca organizuje pielgrzymkę do Częstochowy.Jest to pielgrzymka rodzin powołanych do kapłaństwa i życia zakonnego oraz osób wspierających powołania.Zapraszamy wszystkich,którzy chcą się modlić za kapłanów pracujących w naszych parafiach i naszej Ojczyźnie oraz o nowe i święte powołania.Wyjazd z przed kościoła Św. Wawrzyńca 11.05./sobota/ o godz. 4.00 rano powrót ok. godz.21.00 Koszt 120 zł.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary od rodzin oraz na tacę wspierające fundusz dalszych prac inwestycyjnych przy parafii.Za życzliwość i ofiarność niech Pan Bóg każdemu wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Irenę Roszko z ul. Nowej, którą polećmy Bożemu miłosierdziu.Dobry Jezu,a nasz Panie…