Przejdź do treści

UROCZYSTOSĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

  12.05.2024 r.

  1. Codzienna Eucharystia o godz.8.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe od tego tygodnia przed Mszą św. wieczorną o godz.17.30.
   W poniedziałek przypada 13.05. Wspomnienie NMP z Fatimy. Tego dnia rozpoczynamy co miesięczne nabożeństwa różańcowe, na które zapraszamy ze świecami o godz. 20.00,a w czwartek modlić się będziemy za przyczyną Św. Andrzeja Boboli o zgodę narodową i za naszą Ojczyznę. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
   Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą Mszą św.
  2. Zbliża się uroczystość święceń kapłańskich syna naszej parafii diakona Michała Czyża. Informujemy, iż na te uroczystość do katedry w Bydgoszczy organizujemy wyjazd autokarowy z parafii w dn. 25.05./sobota/ Wyjazd o godz. 8.30 z przed naszego kościoła. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł.
   Wyjazd dla młodzieży na Lednicę  dn. 01.06. o godz. 13.00 powrót około północy. Zapisy w zakrystii u ks. Bartka. Koszt 70 zł.
  3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary wspierające fundusz budowlany parafii za dzisiejsze na tacę, oraz za ofiary wpłacane na konto bankowe. W kruchcie zachęcamy do nabycia czasopism katolickich, oraz małego podręcznego modlitewnika na każdą okazję w cenie tylko 5 zł. oraz innych ciekawych pozycji książkowych.
  4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Janinę Majchrzak z ul. Tuwima ,którą polećmy Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…