Przejdź do treści

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

                                       02.06.2024r.

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec, który poświęcony jest szczególnej czci  Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.Zapraszamy zatem na codzienne nabożeństwo przed Najśw. Sakramentem o godz. 17.30.Ponadto zachęcamy do udziału w Mszy św. w czasie trwającej oktawy Bożego Ciała.W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.Tego dnia zapraszamy na wieczorną Mszę św. z nabożeństwem i procesją do 4 ołtarzy przy kościele.Tradycyjnie o ich przygotowanie prosimy mieszkańców wiosek.Tego dnia okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,a po wieczornym nabożeństwie spotkanie Członków Żywego Różańca w Domu Parafialnym.W czwartek modlić się będziemy za wszystkich kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej. W sobotę przypada Wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. będziemy gościli ze Słowem Bożym ks. Wiesława Straub wikariusza w parafii pw. Św. Wawrzyńca przewodnika grupy nakielskiej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.Ofiary do puszek będą przeznaczone na organizację tej pielgrzymki.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu dla młodzieży w niedzielę 9.06.2024 po Mszy wieczornej w naszym kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie kandydatów do bierzmowania z rodzicami.
  5. Zachęcamy do udziału w koncercie pt. Ciągle żywy który odbędzie się w sobotę tj. 08.06. o godz. 19.30 w SISU Arenie w Bydgoszczy ul. Toruńska 59 z okazji 25 rocz. pobytu Św. Jana Pawła II  w Bydgoszczy i Toruniu. Bilety są do nabycia w Kurii Diecezjalnej od poniedziałku do piątku w godz. Od 9.00 do 13.00.Cena 20 zł.Prosimy o zapisy na kolejną pielgrzymkę autokarową do korzeni diecezji  tym razem do Kołobrzegu w dn. 22.06./sobota/ Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
  6. Próby przed sakramentem bierzmowania od wtorku do czwartku po wieczornej Mszy św. Składamy serdeczne podziękowania Firmie Kalina za ofiarowane kwiaty do naszego kościoła, a oddzielne podziękowania za ofiary od rodzin na rzecz funduszu budowlanego parafii. Za życzliwość i ofiarność niech Pan Bóg wszystkim błogosławi.