Przejdź do treści

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

  07.04.2024 r.

  1. Jeszcze dzisiaj zapraszamy o godz.15.00 na koronkę do Bożego miłosierdzia, podczas której będziemy prosić o miłosierdzie dla nas i całego świata. W poniedziałek przypada przeniesiona Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu i w ciągu tygodnia o godz. 8.00 i 18.00.W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na nabożeństwo eucharystyczne, po wieczornej Mszy św. Od przyszłej niedzieli tj. 14.04. po Mszy św. wieczornej wracamy do adoracji Najśw. Sakramentu prowadzonej przez młodzież. Tym razem odbędzie się ona w kościele Św. Stanisława. Zbiórka dla ministrantów i wszystkich chętnych do służenia przy ołtarzu we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  2. W najbliższe dwie niedziele, będą głoszone zapowiedzi przed przyjęciem święceń prezbiteratu syna naszej parafii diakona Michała Czyża. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  3. W ostatnim czasie z prac inwestycyjnych dzięki ofiarności Parafian i Gości oraz Sponsorów udało się zrealizować w budynku plebani większość prac wykończeniowych, pozostało jeszcze kilka pomieszczeń do wykończenia, dlatego też składki z dwóch najbliższych niedziel będą przeznaczone na ten cel. Ponadto Bóg zapłać za ofiary indywidualne od rodzin roczne złożone w ostatnim czasie, bądź wpłacone na konto parafii. Jednocześnie podajemy informację, iż w najbliższym czasie zostaną podjęte prace przy założeniu ozdób tabernakulum,o których była mowa w sprawozdaniu duszpasterskim.
  4. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia prasy katolickiej oraz różnych pozycji książkowych w dobrej cenie.
  5. Wszystkim na ten szczególny czas, kiedy dziękujemy Panu Bogu za naszą diecezję życzymy obfitości Bożych darów od Bożego miłosierdzia dla naszego Biskupa Krzysztofa i każdego z nas.