Przejdź do treści

IV Niedziela Wielkanocna

  21.04.2024 r.

  1. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji kapłanów w środę przed Mszą wieczorną. W naszych modlitwach pamiętajmy także o dk. Michale, który przygotowuje się do przyjęcia święceń.
  2. Zapraszamy na codzienną Eucharystię, którą sprawujemy o godzinie 8.00 i 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę, po każdej Mszy świętej. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek, po Mszy wieczornej. Okazja do skorzystania z sakramentu pokuty codziennie, przed każdą Mszą świętą. Biuro Parafialne czynne we wtorki i czwartki od 10.00 do 12.00 wyjątkowo w czwartek popołudniu biuro będzie nieczynne.
  3. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski, w czwartek św. Marka Ewangelisty. Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożych łask i opieki św. Patronów.
  4. Próby dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii we wtorek, środę i czwartek (23, 24 i 25. 04 br.) po Mszy wieczornej. Obecność obowiązkowa!
  5. Egzamin kandydatów do bierzmowania z klas szkół średnich w czwartek 25 kwietnia br. o 15.00 w biurze parafialnym. Obecność obowiązkowa!
  6. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek po Mszy wieczornej. Zaproszenie kierujemy szczególnie do kandydatów do Bierzmowania.
  7. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary, zarówno wpłacane na konto jak i te składane na tace, które wsparły fundusz inwestycji realizowanych w budynku plebanii. Bóg zapłać!
  8. Zachęcamy do zakupu nowego numeru Przewodnika Katolickiego.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy obfitości Bożych łask. Szczęść Boże!