Przejdź do treści

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  14.04.2024r.

  1. Msze św. w ciągu tygodnia o godz.8.00 i 18.00. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,a w piątek na nabożeństwo eucharystyczne po wieczornej Mszy św. Tego dnia modlić się będziemy za przyczyną Św. Józefa za rodziny i o poszanowania życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
  2. W najbliższą sobotę tj. 20.04. wyjazd na pielgrzymkę do Gniezna. Zbiórka o godz.8.00 przed kościołem.
  3. W każdą niedzielę o godz.7.30 zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową w intencji diakona Michała przed przyjęciem święceń prezbiteratu, oraz o nowe powołania do kapłaństwa z naszej parafii. Ponadto zachęcamy do włączenia się w modlitwę za naszych zmarłych w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz.10.00 i 12.00.
  4. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w dniu dzisiejszym złożyli swoją ofiarę na cel inwestycyjny realizacji prac w budynku plebanii, za tydzień także wspieramy ten cel. Ponadto Bóg zapłać za indywidualne ofiary wpłacane na konto bankowe parafii. Za ofiarność i życzliwość niech Pan Bóg każdemu wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
  5. Przy wyjściu z kościoła z racji przypadającej dzisiaj niedzieli biblijnej każdy może zabrać ze sobą do domu jedną karteczkę z fragmentem Pisma św. jako pomoc w refleksji nad Słowem Bożym. Serdecznie zachęcamy.Wszystkim naszym Parafianom,Gościom i Sympatykom życzymy dobrej niedzieli oraz dzielenia się Słowem Bożym wszędzie tam gdzie Pan Bóg nas postawi na drogach naszego życia.Szczęść Boże.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Janinę Kieć z ul. Nowej oraz śp. Monikę Kajzer z Chrząstowa, które polećmy Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…