Przejdź do treści

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  10.03.2024r.

  1. Zapraszamy na codzienną Eucharystię o godz. 8.00 i 18.00.Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w nadchodzący piątek tylko o godz.17.30. Z racji drogi krzyżowej ulicami miasta nie będzie drogi krzyżowej o 19.00 dla młodzieży. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą Mszą św.
  2. W środę przypada kolejna rocznica wyboru papieża Franciszka. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Członków Żywego Różańca.Tego dnia Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Od soboty włączamy się w ogólnopolską modlitwę w intencji Ojczyzny,zgody narodowej oraz poszanowania każdego ludzkiego życia.
  3. Zapraszamy na Drogę krzyżową ulicami naszego miasta w piątek 15. 03.br. o godzinie 19.00. Wyruszamy z kościoła św. Wawrzyńca i idziemy do kościoła św. Stanisława. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne.Tym razem poprowadzi je Wiceoficjał Sądu Diecezjalnego ks. Karol Rawicz-Kostro.Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  5. Zbiórka dla ministrantów i wszystkich chętnych do służenia przy ołtarzu we wtorek po Mszy św. wieczornej.Wyjazd dla młodzieży na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej w sobotę 16.03.br. o godz.13.00. Zapisy u ks. Wikariusza.
  6. Składamy serdeczne podziękowania tym osobom,które w ostatnim czasie złożyły swoją roczną ofiarę od rodzin na potrzeby parafii i wsparły fundusz inwestycyjny,a także złożyły taką ofiarę podczas dzisiejszej składki.Za ofiarność i życzliwość niech Pan Bóg każdemu wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
  7. Do skarbony przy wejściu do kościoła w nawie głównej można składać ofiarę na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego.
  8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Waldemara Kropińskiego z ul. Mroteckiej,którego polecamy Bożemu miłosierdziu.Dobry Jezu a nasz Panie.