III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

03.03.2024r.

1. W najbliższym tygodniu codzienna Eucharystia w środę i czwartek tylko o godz. 18.00 w pozostałe dni o godz. 8.00 i 18.00.W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.Informujemy,iż spotkanie Członków Żywego Różańca odbędzie się wyjątkowo tydzień później w środę tj. 13.03.
    2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 i dodatkowo dla ludzi młodych o godz.19.00.Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą Mszą św. i dodatkowo w piątek od godz.18.30 do 19.00.W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.16.00 ,a po nabożeństwie ostatnia Msza św. w tym dniu. W czasie Wielkiego Postu nie ma Mszy św. o godz.18.00.
    3. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę tj. 10.03. po Mszy św. o godz.12.00.
    4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę w dniu dzisiejszym, które przeznaczone są na ogrzewanie naszego kościoła. Po każdej Mszy św. tak jak było to w zapowiedzi wspieramy Centrum Opieki Perinatalnej Św. Łazarza. Ponadto składamy serdeczne podziękowania za ofiary do puszek z ostatniej niedzieli na dzieła misyjne. Zebraliśmy kwotę 695zł.
    5. Za tydzień składka na dofinansowanie realizowanych inwestycji,a szczególnie prac wykończeniowych w budynku plebanii
    6. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia prasy katolickiej oraz praktycznego Modlitewnika Wielkopostnego tylko w cenie 5zł.
    7. Wszystkim naszym Parafianom,Gościom oraz Sympatykom życzymy owocnego duchowego przeżywania czasu Wielkiego Postu.Szczęść Boże.