Przejdź do treści

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  11.02.2024r.

  1. Zapraszamy na codzienną Eucharystię o godz. 8.00 i 18.00.W najbliższą środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Tego dnia Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem na znak pokuty o godz. 8.00,11.00,16.30 i 18.00.Przypominamy,iż w tym dniu każdego obowiązuje post ścisły. Składka przeznaczona będzie na hospicja działające w naszej diecezji. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek w odpowiedzi na Apel Przewodniczącego Episkopatu jako pomoc Caritas dla poszkodowanych w wyniku wojny w Ukrainie.
  2. Droga Krzyżowa dla wszystkich w piątek o godz.17.30 i dodatkowo o godz.19.00 szczególnie dla ludzi młodych.
  3. Od przyszłej niedzieli na czas Wielkiego Postu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00,po nabożeństwie ostatnia Msza św. w tym dniu.
  4. Organizatorzy tegorocznej zabawy karnawałowej dziękują wszystkim, którzy w niej wzięli udział oraz za miłą atmosferę.
  5. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli swoją ofiarę roczną od rodzin,albo wsparli swoją ofiarą na tacę, bądź na konto bankowe parafii fundusz budowlany.Za życzliwość i ofiarność niech Pan Bóg każdemu wynagrodzi swoim błogosławieństwem.Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  6. Na czas naszego osobistego nawrócenia wszystkim Parafianom,Gościom oraz Sympatykom życzymy Szczęść Boże.
  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Mariannę Kieszkowską z Karnowa,którą polećmy Bożemu miłosierdziu.Dobry Jezu, a nasz Panie…