Przejdź do treści

V NIEDZIELA ZWYKŁA

    04.02.2024r.

    1. Codzienna Msza św. o godz. 8.00 i 18.00.Stałe nabożeństwa w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo eucharystyczne. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
    2. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów oraz chętnych do służby Bożej. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie członków Żywego Różańca w Domu Parafialnym. Spotkanie KSM w piątek po wieczornej Mszy św. Spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę tj. 11.02. po Mszy św. Zapraszamy na Mszę św. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego.Z tej to okazji podczas Mszy św. o godz. 10.00,będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych i otrzymać specjalne błogosławieństwo za przyczyną NMP z Lourdes Patronki wszystkich ludzi chorych. Zapraszamy.
    1. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę elektrośmieci w akcji pomocy misji. Z naszej parafii pojechał jeden duży ciężarowy samochód.Za wszelkie dobro i życzliwość niech Pan Bóg każdemu wynagrodzi swoim błogosławieństwem. Oddzielne podziękowania za dzisiejsze ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Za tydzień składka budowlana jako pomoc w realizacji inwestycji, które nadal są realizowane.
    2. W kruchcie kościoła można nabyć prasę katolicką, oraz jest do zabrania bezpłatnie czasopismo pt. Trwajcie w miłości, szczególnie skierowane do ludzi młodych, małżonków oraz rodzin Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom oraz Sympatykom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień. Szczęść Boże.