Przejdź do treści

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  25.02.2024r.

  1. Zapraszamy na codzienną Eucharystię o godz. 8.00 i 18.00.w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w, a w piątek Droga Krzyżowa o godz.17.30 i dodatkowo dla ludzi młodych o godz.19.00.Z racji przypadającego w tym tygodniu I piątku miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00.Dodatkowo natomiast w czasie Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich, którzy pragną skorzystać z tego sakramentu w każdy piątek od godz. 18.30. do 19.00.
  2. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas szkół średnich wyjątkowo w czwartek po Mszy św. o godz.18.00.Kandydaci do tego sakramentu z klas VII I VIII Szkoły Podstawowej przychodzą w piątek na godz. 19.00.
  3. W sobotę przypada kolejna comiesięczna modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy obojętności i niewiary ludzi. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem. Tego dnia od godz. 9.00 odwiedziny chorych z sakramentami św. w domach.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć przedstawicieli Centrum Opieki Perinatalnej Św. Łazarza. Będzie możliwość wsparcia tego dzieła poprzez zakup cegiełki-kalendarza w cenie 50 zł. Podczas zbiórki na rzecz pomocy Ukrainie zebraliśmy kwotę 785zł 50gr.która została przekazana na konto Caritas. Dzisiaj natomiast do puszek zbiórka na pomoc Misyjnemu Dziełu Pomocy Ad gentes. Wszystkim, którzy włączają się w tę pomoc za życzliwość i ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła.
  5. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia prasy katolickiej oraz praktycznego Modlitewnika Wielkopostnego w cenie tylko 5 zł.
  6. Podziękowania składamy również mieszkańcom Chrząstowa za troskę o czystość naszej świątyni w ty miesiącu, w marcu sprzątanie podejmują mieszkańcy Koziej Góry. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień. Szczęść Boże.