Przejdź do treści

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  18.02.2024r.

  1. W najbliższym tygodniu Msze św. w poniedziałek i wtorek tylko o godz. 18.00,w pozostałe dni o godz. 8.00 i 18.00.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek Droga krzyżowa dla wszystkich o godz. 17.30 i o 19.00 szczególnie dla ludzi młodych.
  2. W każdą niedzielę zapraszamy o godz. 16.00 na nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po nabożeństwie ostatnia Msza św. w tym dniu. Nie ma Mszy św. o godz.18.00.Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą Mszą św.
  3. Przypominamy, iż dzisiaj po każdej Mszy św. do puszek zbiórka jako pomoc dla ludzi dotkniętych wojną w Ukrainie, a za tydzień jak każdego roku na Misyjne Dzieło Pomocy Ad gentes. Wszystkim z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. W kruchcie kościoła zostały wyłożone ulotki z zachętą do przekazania darowizny lub 1,5% podatku na leczenie Hani, która urodziła się z Zespołem Pfeiffera. Zachęcamy aby właśnie w czasie Wielkiego Postu, kiedy mamy podejmować uczynki miłosierdzia włączyć się w tę pomoc.
  5. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy złożyli swoją ofiarę roczną od rodzin wspierającą fundusz inwestycyjny naszej parafii. Na 1203 rodziny taką ofiarę w 2023r. złożyło 246 rodzin, czyli około 20 % Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  6. Wszystkim naszym Parafianom,Gościom,oraz Sympatykom,życzymy dobrej niedzieli oraz owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu w drodze do naszego osobistego nawrócenia. Szczęść Boże.