ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

07.01.2024r.

1. Zapraszamy na codzienną Eucharystię o godz. 8.00. Na czas kolędy nie ma Mszy św. wieczornej za wyjątkiem soboty. Stałe nabożeństwa w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do Najśw. Serca Pana Jezusa. Dzisiaj kończy się Okres Bożego Narodzenia.
    2. Zachęcamy do włączenia się jak każdego roku w akcję zbiórki elektrośmieci, jako pomoc kościołowi na Wschodzie.” Pro Missio”Zbiórka będzie trwała do dn. 1.02.br. Składać możemy rzeczy,które zamieszczone są na specjalnym afiszu i ulotkach. Prosimy składać je codziennie za wyjątkiem niedzieli po Mszy św. małe przedmioty w zakrystii, duże gabaryty w Domu Parafialnym w porozumieniu z Panem Józefem naszym kościelnym.
    3. Składamy serdeczne podziękowania za dzisiejsze ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.Za tydzień składka budowlana, na realizację prowadzonych prac wykończeniowych w budynku plebanii.
    4. Plan kolędy na najbliższe dni: od godz. 15.30

08.01./poniedziałek/ul. Karnowska nr. od początku i ul. Lema/1 ksiądz/