Przejdź do treści

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

    28.01.24r.

    1. W najbliższym tygodniu Msza św. we wtorek i środę tylko o godz. 18.00 w pozostałe dni o godz.8.00 i 18.00.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek przypada I czwartek miesiąca modlić się będziemy w intencji kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej.
    2. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz.17.00.Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci I komunijne z rodzicami, które zabierają ze sobą świece do poświęcenia. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo eucharystyczne do Najśw. Serca Pana Jezusa z koronką do Bożego miłosierdzia. Po nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas szkół ponadpodstawowych. W sobotę podczas rannej Mszy św. błogosławieństwo za przyczyną Św. Błażeja. Po wieczornej Mszy św. kolejne nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy bluźnierstwa i obojętności względem Boga. Tego dnia od godz.9.00 odwiedziny chorych z sakramentami św. w domach. Adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez młodzież w przyszłą niedzielę tj. 04.02.br. po Mszy św. wieczornej.
    3. Jeszcze tylko do czwartku tj. 01.02. przyjmujemy elektrośmieci w Akcji pomocy dla misji, po tym terminie prosimy już ich nie składać. Wszystkim, którzy się w to włączyli składamy serdeczne Bóg zapłać.
    4. Zakończyliśmy tegoroczne nawiedzenie naszych rodzin z tzw. kolędą Wszystkim, którzy nas przyjęli składamy serdeczne podziękowania za miłą i serdeczną atmosferę oraz za ofiary na rzecz parafii i w bardzo wielu miejscach za gościnę. Wszystkim niech Pan Bóg błogosławi. Ponadto składamy serdeczne podziękowania za troskę o czystość naszej świątyni tym, którzy się w to włączyli w tym miesiącu, w  lutym sprzątanie podejmują mieszkańcy Chrząstowa. Jednocześnie informujemy, iż za kredę zebraliśmy kwotę 1726 zł+ 1 ofiara indywidualna.Za kwotę 1959 zł zakupiona została kosiarka spalinowa dla potrzeb parafii. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać. Przy wyjściu zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Wszystkim naszym Parafianom oraz Gościom na cały nowy tydzień życzymy Szczęść Boże.