Przejdź do treści

III NIEDZIELA ZWYKŁA

   21.01.24r.

  1. Zapraszamy na codzienną Eucharystię o godz.8.00 w sobotę o godz. 8.00 i 18.00.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ,a w piątek nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.Biuro Parafialne czynne we wtorki i czwartki od godz. 10.00 do 12.00.Mamy dużo wolnych intencji na Msze św. o godz. 8.00 w dni powszednie. Zapraszamy.
  2. Przypominamy, iż tylko do czwartku tj. 01.02.można składać elektrośmieci w Akcji pomocy misji. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Oddzielne podziękowania za ofiary wspierające fundusz dalszych prac inwestycyjnych, składane na tace albo wpłacane na konto bankowe parafii.
  3. Plan kolędy na ostatni czas odwiedzin duszpasterskich naszych rodzin:

            22.01./poniedziałek/ od godz. 15.30 każdego dnia

   ul.Mrotecka nr. nieparzyste od początku/1 ksiądz/od końca/2 ksiądz/

           23.01./wtorek/ul.Broniewskiego/1 ksiądz/ ul. Reja/2 ksiądz/

           24.01./środa/ul.Nałkowskiej i Asnyka/1 ksiądz/ ul. Asnyka i Norwida/2 ksiądz/

          25.01./czwartek/ul. Sienkiewicza nr. nieparzyste/1 ksiądz/ nr. parzyste/2 ksiądz/

          26.01./piątek/ ul.ks. Jana Twardowskiego oraz rodziny, które chciałyby przyjąć kolędę, a nie były obecne w swoim terminie odwiedzin duszpasterskich.

    Zgłoszenia przyjmujemy Tel. 52 3855920 do czwartku

  4. W ostatnim czasie Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Dariusza Piszczka z ul. Tuwima i śp. Gertrudę Kolińską z Działkowej, których polećmy Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…