Przejdź do treści

IV NIEDZIELA ADWENTU

  24.12.2023 r.

  1. Porządek Mszy św.: Dzisiaj o godz. 23.00 zapraszamy na Tradycyjną Pasterkę. W Boże Narodzenie i II dzień świąt Św. Szczepana Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 8.00,10.00,12.00 i 18.00. Kolędowanie dla dzieci z rodzicami w I dzień świąt po Mszy św. o godz. 12.00.Zapraszamy.
  2. Od czwartku tj. 28.12. rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie naszych rodzin w formie tradycyjnej. Plan kolędy na najbliższe dni:

           28.12./czwartek/ od godz. 9.30  Chrząstowo Wybudowanie i Karnowo Wybudowanie/1 ksiądz/ oraz Nowakówko i Kozia Góra/2 ksiądz/

           29.12./piątek/ od godz. 9.30 Karnowo/2 kapłanów i ks. Diakon/

          30.12./sobota/ od godz. 9.30 Karnówko/2 kapłanów/
  Bardzo prosimy tak jak to było w latach ubiegłych o pomoc w zorganizowaniu samochodów podczas kolędy na wioskach. Ofiary składane podczas tegorocznej kolędy będą przeznaczone na wykonanie ozdób ołtarzy w naszym kościele. /złocenia i elementy z drewna/ Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarowane choinki do naszego kościoła, jak również za ofiary na kwiaty i dekoracje świąteczną. Oddzielne podziękowania za pomoc i życzliwość przy wykonaniu żłóbka służbie liturgicznej, młodzieży oraz naszym drogim Parafianom.

  1. „ Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?  Dlatego, żeby uczyć się miłości do Pana Jezusa w drugim człowieku. Dlatego, żeby sobie podawać ręce, żeby się uśmiechać do siebie .Dlatego, żeby sobie przebaczać.” /ks. Jan Twardowski /
   Wszystkim naszym Parafianom oraz Gościom życzymy doświadczenia tej Bożej miłości, abyśmy w te święta nie zapomnieli o jednym, że Bóg nas Kocha, że dla nas się narodził i ma się rodzić każdego dnia w każdym ludzkim sercu. Niech Boża miłość prowadzi nas przez cały Nowy Rok 2024