Przejdź do treści

III NIEDZIELA ADWENTU

   

  17.12.2023r.

  1. Zapraszamy na ostatnie Roraty od poniedziałku do piątku o godz.18.00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomoc. Kolejna Msza św. dla ludzi młodych z udziałem Zespołu Laurentius dzisiaj o godz.18.00.Po niej spotkanie dla młodzieży w Domu Parafialnym. Betlejemskie Światło Pokoju przybędzie do naszego kościoła w środę tj. 20.12. podczas Mszy św. wieczornej. Światełko przyniosą harcerze z Hufca Nakło.
  2. W najbliższy czwartek tj. 21.12. odbędzie się nasza adwentowa spowiedź św. z udziałem zaproszonych kapłanów. Spowiadać będziemy od godz.10.30 do 11.45 Po południu natomiast od godz. 15.30 do 16.30 i od 17.00 do 18.00.Bardzo prosimy wszystkich o skorzystanie z tej możliwości, bowiem w dni świąteczne okazji do spowiedzi św. nie będzie. Biuro Parafialne tego dnia będzie nieczynne.
  3. W piątek ostatnie Roraty na które zapraszamy dzieci, oraz wszystkich którzy chcą złożyć sobie życzenia i tradycyjnie podzielić się opłatkiem. Zapraszamy szczególnie wszystkie grupy duszpasterskie działające przy naszej parafii.
  4. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy się zaangażowali przy kolejnym naszym Kiermaszu, jak również tym którzy wsparli swoją ofiarą ten cel. Zebraliśmy kwotę 3301 zł 50gr. Oddzielne podziękowania za ofiary na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zebrano kwotę 745 zł, która została przekazana na konto.
  5. W przyszłą niedzielę przypada IV Niedziela Adwentu i jednocześnie jest to Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. tego dnia będą sprawowane tylko przed południem, jak w każdą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz.18.00.Tradycyjna Pasterka w tym roku o godzinę wcześniej o 23.00 z poświęceniem żłóbka. Serdecznie zapraszamy.
  6. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia pięknego zbioru kolęd książka z płytą CD tylko 20 zł/dobra na prezent/ponadto opłatki oraz prasa katolicka.
  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Barbarę Grzegorek z Karnowa, którą polećmy Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…