Przejdź do treści

II NIEDZIELA ADWENTU

  10.12.2023 r.

  1. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Roraty o godz. 18.00.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo eucharystyczne. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed każdą Mszą św.
  2. Kolejna Msza św. dla ludzi młodych w przyszłą niedzielę tj. 17.12. o godz. 18.00 w naszym kościele. Po niej spotkanie zapraszamy.
  3. Dnia 16.12./sobota/ od godz.9.30 Ks. Proboszcz odwiedzi chorych z sakramentami św. i opłatkiem w domach.
  4. Zbiórka dla ministrantów i lektorów, oraz chętnych do służby przy ołtarzu we wtorek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klas VII i VIIISP w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. Już dzisiaj podajemy informację, iż nasza adwentowa parafialna spowiedź św. z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie się w czwartek tj. 21.12.Szczegóły podamy za tydzień.
  6. Dzisiaj po każdej Mszy św. zapraszamy do Domu Parafialnego na nasz kiermasz świąteczny oraz na kawę, czy herbatę oraz pyszne wypieki naszych parafian. Ponadto ponawiamy zaproszenie na zabawę karnawałową. Koszt 300 zł od pary. Zapisy w zakrystii.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli, na ogrzewanie naszego kościoła jak również za indywidualne ofiary roczne od rodzin wspierające fundusz budowlany naszej parafii. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy kościołowi na Wschodzie.
  8. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas oraz poświęcone opłatki. Za opłatki składamy dobrowolną ofiarę. Ponadto zachęcamy do nabycia zbioru Najpiękniejszych kolęd z Haliną Młynkową książeczka z płytą CD w dobrej cenie tylko 20 zł. Są również czasopisma katolickie.
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Olgę Matruk z Karnówka, którą polećmy Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…