Przejdź do treści

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zapraszamy na codzienną Eucharystię o godz. 8.00 i 18.00. oraz na stałe nabożeństwa w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na nabożeństwo eucharystyczne z koronką do Bożego miłosierdzia.
   Jeszcze dzisiaj zapraszamy na kolejną Mszę św. dla młodzieży o godz. 19.00 do kościoła pw. Św. Stanisława.
   Za tydzień przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i aktem poświęcenia rodziny ludzkiej zawierzymy siebie Jezusowi Chrystusowi Królowi.
  2. Zachęcamy do składania darów dla ubogich/środki czystości/Dary można składać do specjalnego pojemnika w kruchcie kościoła. Ponadto przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia słodkości przygotowanych przez wolontariuszy Caritas. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc dla ubogich.
  3. Jeszcze tylko przez najbliższy tydzień będą wywieszone w gablotach kruchty kościoła wymienianki roczne. Prosimy sprawdzić poprawność imion i nazwisk ,oraz o zgłoszenie w zakrystii ewentualnych korekt.
  4. Serdeczne podziękowania składamy tym, którzy w ostatnim czasie złożyli swoją ofiarę roczną od rodzin wspierając fundusz dalszych prac inwestycyjnych przy naszej parafii. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim za ich ofiarność i życzliwość.
  5. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia czasopisma katolickie oraz ciekawe pozycje książkowe.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, oraz Gościom życzymy dobrej niedzieli, oraz Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień. Szczęść Boże.