Msze św.
W dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00 (w wakacje tylko o godz. 18.00)
W niedzielę o godz. 8.00,10.00,12.00 i 18 .00
W czasie Adwentu Msza św. roratnia od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00
W czasie Wielkiego Postu w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 18.00 Msza św. po nabożeństwie Gorzkie Żale o godz. 16.00

Sakrament pokuty
Spowiedź św. codziennie przed każdą Mszą św.

Chrzest  Święty
W soboty podczas Mszy św. o godz.18.00 albo w niedzielę podczas Mszy św. o godz.12.00
Chrzest zgłaszamy w godzinach urzędowania Biura Parafialnego przedkładając akt urodzenia dziecka.Na Ojca i Matkę chrzestnych wybieramy wierzących i praktykujących katolików, którzy nie mają żadnych przeszkód do pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji.Osoby z poza parafii muszą przedłożyć zaświadczenie od swojego Ks. Proboszcza że mogą pełnić tę funkcję.

Dowód osobisty.Zaświadczenie o ukończonej katechizacji przedmałżeńskiej.
Świadectwo chrztu z aktualną datą. Przy ślubie konkordatowym zaświadczenie z urzędu stanu cywilnego
Kandydaci do zawarcia tego sakramentu zgłaszają się u Ks. Proboszcza w celu ustalenia terminu najpóźniej z pół rocznym wyprzedzeniem.

Posługa sakramentalna u chorych w domach
W I. sobotę miesiąca od godz. 9.00 a w nagłych wypadkach o każdej porze.